iPhone 13 premiera nowego modelu Apple iPhone

Niedawno miała miejsce premiera nowego iPhone

Najnowszy iPhone 13 już znalazł swoje miejsce w domach wielu osób, a niektórzy pewnie wciąż zastanawiają się nad sensem zakupu tej wersji iPhone. Co warto o nim wiedzieć? Oto parę najważniejszych informacji!

Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że pod względem jakości wykonania i wyglądu w porównaniu do poprzednich modeli nie zmieniło się właściwie nic. Podobnie jak iPhone 12, najnowszy model ma kanciaste krawędzie i dużo płaskich powierzchni. Zauważalną różnicą jest ich grubość – iPhone 13 jest bowiem zdecydowanie grubszy od wszystkich innych poprzedników. 

Różnice między iPhone 12 i iPhone 13

Różnicę zauważyć można również w wielkości „wysp” na aparat – obiektywy najnowszego iPhone wystają jeszcze mocniej, ale za to jakość zdjęć jest jeszcze lepsza. Warto napisać o tym trochę więcej – iPhone i iPhone 13 Mini w dobrym świetle robią zdjęcia bardzo podobne do ich poprzedników. Jednak w przypadku zdjęć robionych w nocy i przy nagrywaniu filmów, różnica jest bardzo duża i zauważalna gołym okiem! Oczywiście na plus. 

iPhone 13 Pro, Pro Max

W przypadku najlepszych z obecnych modeli – iPhone 13 Pro i Pro Max, sytuacja ma się jeszcze lepiej. Mówi się, że aparat tych telefonów jest najlepszy na rynku, a producent twierdzi, że „system pro aparatów otrzymał największe udoskonalenia w historii”. Brzmi bardzo ciekawie, prawda? Najwięcej możliwości tych niesamowitych aparatów można sprawdzić ponownie – w słabym/nocnym świetle. Aparat o szerokokątnym obiektywie ma szerszą przesłonę i największą jak do tej pory matrycę, do tego przepuszcza nawet 2,2x więcej światła (natomiast ultraszerokokątny aż o 92% więcej światła). To wszystko, plus dostępny w najnowszym iPhone 3-krotny oraz 6-krotny zoom optyczny, a także tryb filmowy = coś wspaniałego! 

Wyświetlacz iPhone 13

Ekran – wyświetlacze w iPhone 13 i iPhone Pro Max zostały wyposażone w panele OLED LTPO. Oferują one zmienną częstotliwość odświeżania od 10 do 120 Hz – w zależności od okoliczności system sam ją dopasowuje. Z czym wiąże się to dla użytkownika? Z pewnością z niesamowitym komfortem użytkowania. 

Artykuł: Urządzenia Apple do pracy i nauki – zastosowanie sprzętu Apple

Bateria iPhone 13

Bateria – to również zmieniło się jak najbardziej na plus! To właśnie bateria jest główną przyczyną tego, że najnowsze modele iPhone są grubsze i cięższe. W porównaniu z poprzednimi modelami, możemy mówić tu o wzroście wydajności aż o 18.5%! 

iPhone 13 cena

Teraz pora na najważniejsze – ceny najnowszych iPhone! Bo to z pewnością interesuje wszystkich. Prezentują się one następująco (na stronie Apple): 

  • iPhone 13 mini – już od 3599 zł 
  • iPhone 13 – już od 4199 zł 
  • iPhone 13 Pro – już od 5199 zł 
  • iPhone 13 Pro Max – już od 5699 zł 

Jakie jest Wasze zdanie na temat najnowszych wersji iPhone? Czekaliście na ich premierę? 

Autor: KomputerApple.pl

http://KomputerApple.pl